Aranżacja biura. Zaangażuj specjalistów, oszczędź swój czas i pieniądze

office
Projekt koncepcyjny, czyli pierwszy etap aranżacji wnętrz biura
26 maja 2018
VLM_04
Biuro – narzędzie walki o najlepszych
14 czerwca 2018
CS_02

Aranżacja biura nie ogranicza się do wyboru wykładziny, koloru ścian i biurek. To skomplikowany proces, który decyduje o ergonomii, funkcjonalności i atrakcyjności biura na lata. Nawiązując współpracę z wyspecjalizowaną pracownią architektoniczną minimalizujesz ryzyko wydania dużych pieniędzy na nieudaną aranżację. Czy możesz pozwolić sobie na to, aby nie skorzystać z usług profesjonalistów? Spójrz, dlaczego warto się na to zdecydować.

Doświadczenie

Architekci specjalizujący się w aranżacji biur mają na koncie wiele projektów z różnych branż. Wieloletnia praktyka to doskonałe narzędzie szukania najlepszych rozwiązań – specjaliści wiedzą, co się sprawdza, a co nie. Przez cały czas trwania procesu projektowania trzymają się podstawowego priorytetu: biuro ma być funkcjonalne i spełniać swoją rolę.

Analiza

Przed rozpoczęciem prac architekci przygotowują precyzyjny space plan, definiujący założenia projektu. W proces powstawania koncepcji zaangażowani są pracownicy i zarząd firmy. Architekt tworząc kompleksowy projekt zagospodarowania przestrzeni zada wszelkie niezbędne pytania, nawet te, które nie przyjdą klientowi do głowy.

Efektywność

Architekt wie, jak wykorzystać przestrzeń do maksimum. Każdy wynajęty metr kwadratowy kosztuje, dlatego warto, aby zarabiał na siebie. Specjaliści potrafią precyzyjnie dostosować aranżację do warunków technicznych budynku, aby projekt był odpowiednio osadzony w realiach.

Autonomia

Pracownia architektoniczna sprzedaje swoją ekspercką wiedzę i doświadczenie, a nie meble, wykładziny czy instalacje. Nie jest trwale związana z żadnymi dostawcami, wybiera ich w niezależny sposób tak, aby możliwie najlepiej odpowiadali charakterowi projektu.

Perspektywa

Architekci wiedzą, jak zaprojektować biuro, które z biegiem lat zachowa świeży, atrakcyjny wygląd. Nie jest sztuką przygotowanie projektu, który swoją przebojowością rzuci na kolana podczas pierwszej prezentacji. Profesjonalnie przygotowana i przemyślana aranżacja stworzy biuro, które będzie przyjazne dla pracowników, efektywnie wykorzysta przestrzeń i przez lata zachowa ponadczasowy, funkcjonalny charakter.

Budżet

Doświadczeni architekci zaproponują takie rozwiązanie, które zrealizuje priorytety zleceniodawcy jednocześnie zachowując ramy budżetowe. Współpraca jest transparentna, a kosztorysy – precyzyjne, zoptymalizowane, wsparte wieloletnią praktyką i znajomością rynku. Nietrudno zaproponować najdroższe rozwiązania – one zazwyczaj prezentują się dobrze. Sztuką jest zaproponowanie materiałów łączących jakość, atrakcyjność i rozsądne ceny. Specjaliści wiedzą, gdzie je znaleźć i jak je wkomponować w projekt, by efekt końcowy robił wrażenie.

Komfort

Pracownia architektoniczna reprezentuje swoich klientów w rozmowach i negocjacjach z właścicielem budynku czy urzędami, gdy jest to niezbędne. To rzecznik Twoich interesów. Dba o budżet jak o własny po to, by przy następnej okazji klient wiedział, pod jaki numer zadzwonić. Taka współpraca to oczywista korzyść dla obu stron.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *