Interior design – projekty aranżacji wnętrz

Projektanci Concept Space stworzą dla Państwa wyjątkowe plany aranżacji powierzchni przygotowane na podstawie otrzymanego planu funkcjonalnego, uwzględniając specyfikację techniczną budynku, a także wszelkie życzenia i preferencje.

Pełne zaangażowanie w projektowaniu wnętrz

Nasz zespół do każdego projektu wnętrza biura podchodzi z pełnym zaangażowaniem, zdając sobie sprawę, jak ważne jest przygotowanie miejsca do pracy, które będzie zarówno estetyczne, jak również komfortowe i funkcjonalne. Stworzenie nowoczesnej przestrzeni biurowej wymaga znalezienia wielu kompromisów. Dlatego staramy się w pełni wykorzystać możliwości danego lokalu, wybrać styl korespondujący z charakterem i branżą danej firmy, wprowadzać niebanalne rozwiązania, a także podążać za ergonomią i wygodą. To wszystko składa się na projekty biur, które są przemyślane od początku do końca, zaskakują i niejednokrotnie wzbogacają wizerunek firmy.

Przygotujemy dla Państwa koncepcję aranżacji projektowanych stref w formie wizualizacji 3D, dzięki czemu zyskacie pełen i dokładny obraz proponowanego wystroju. Wraz z opracowaniem projektu wnętrz dokonujemy wstępnej wyceny kosztów aranżacji powierzchni.